Skip to main content

Technologie výroby

Certifikát Centra stavebního inženýrství ve Zlíně

Jsme držiteli platného certifikátu, vydaného Centrem stavebního inženýrství ve Zlíně. Tento certifikát deklaruje shodu vlastností našich výrobků - konkrétně dřevěných oken a balkonových dveří , typ EURO IV 68. Certifikát potvrzuje důležité vlatnosti jako např. Prostupnost tepla či vodotěsnost výrobku.

Držením tohoto certifikátu je zajištěna vysoká kvalita našich výrobků, což potvrzuje i nutnost re-certifikace tohoto významného certifikátu a to každé 2 roky.

Technologie výroby

Pro výrobu používáme pouze velice přesné dřevoobráběcí stroje. Při výrobě také klademe důraz na ekologii, proto je veškerý prach okamžitě odsáván výkonným filtračním zařízením do filtrů prachových částic a poté zpracován na ekologické brigety určené k vytápění.

Lazurovací laky GLASURIT

Cílem povrchových laků Glasurit je zajistit okenním elementům dostatečnou ochranu proti všem vlivům. Proto I technologie nanášení povrchové úpravy odpovídá těmto požadavkům a jednotlivé produkty, které se používají, zajišťují dlouhodobou životnost povrchové úpravy. Impregnační základ Natura Primer zajišťuje vzhledem ke svému polymerovému základu dokonalou impregnaci. Jeho další významnou předností je snadná a rychlá brousitelnost.

Technologie Eurooken IV 92

Profil rámů oken IV 92 je navržen pro maximální snížení součinitelu prostupu tepla a maximální zvýšení vodotěsnosti s ohledem na zachování průvzdušnosti těchto okenních rámů.

Jméno a přijmení není zadáno!
doplňte!
doplňte email!
Neplatný vstup
Invalid Input

Přidejte prosím foto terasy pro přesnější kalkulaci ceny zimní zahrady. Není povinné!

Neplatný vstup